przejdź do wersji normalnej (graficznej)

Menu


Pracownicy Biura PZPK

Dyrektor Pomorskiego Zespołu Parków Krajobrazowych
Bożena Sikora - b.sikora@pomorskieparki.pl

Zastępca Dyrektora Pomorskiego Zespołu Parków Krajobrazowych
Barbara Utracka - Minko - b.utracka@pomorskieparki.pl

Główna Księgowa
Halina Justka - h.justka@pomorskieparki.pl

Sekretariat
Beata Mączka - b.maczka@pomorskieparki.pl

Starsza księgowa
Karolina Bartosiak - k.bartosiak@pomorskieparki.pl

Starszy specjalista ds. zamówień publicznych
Grażyna Romanowska - g.romanowska@pomorskieparki.pl

Specjalista
Aleksandra Wojtczyk - a.wojtczyk@pomorskieparki.pl

Starsza księgowa
Renata Paluch - r.paluch@pomorskieparki.pl

 

Starszy informatyk
Marcin Fąfara - m.fafara@pomorskieparki.pl

Starszy referent ds. administracyjno-organizacyjnych
Joanna Rabenda - j.rabenda@pomorskieparki.pl

Specjalista ds. administracyjno-organizacyjnych
Paweł Jakubowski - p.jakubowski@pomorskieparki.pl

Specjalista ds. ochrony przyrody
Krzysztof Buda - k.buda@pomorskieparki.pl


Copyright © PZPK, ul. Poniatowskiego 4A, 76-200 Słupsk